სკოლა „სადუნმა“ ფუნქციონირება დაიწყო 1999 წლიდან. 2011 წელს სსიპ განათლების გარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულების ავტორიზაციის საბჭოს მიერ სკოლას მიენიჭა ავტორიზაცია. 2016 და 2022 წლებში სკოლამ გაიარა რეავტორიზაცია.
2022 წელს შპს სადუნს 6 წლის ვადით მიენიჭა ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულების სტატუსი, დაწყებითი, საბაზო და საშუალო საფეხურის ზოგადსაგანმანათლებლო პროგრამის განხორციელების მიზნით.
მოსწავლეთა ზღვრული რაოდენობა განისაზღვრა 700-ით.
ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს სხდომის ოქმის სანახავად, ეწვიეთ ბმულს .
2024 წელს სკოლას მიენიჭა ამერიკული აკრედიტაცია COGNIA-ს მიერ.
COGNIA არის ორგანიზაცია რომელიც 1895 წლიდან ახორციელებს საგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციას და საგანმანათლებლო პროგრამების აკრედიტაციას, ასევე მონიტორინგს უწევს ავტორიზაციისა და აკრედიტაციის სტანდარტების შესრულებას.
COGNIA ემსახურება 40,000 საგანმანათლებლო დაწესებულებას მსოფლიოს 90-ზე მეტ ქვეყანაში.
Cognia-ს აკრედიტაცია არის ღირებული, საერთაშორისო ხარისხის დამადასტურებელი განმასხვავებელი ნიშანი, რომელიც აღიარებულია მთელ მსოფლიოში.
COGNIA-ს მიერ აკრედიტაცია მინიჭებული სკოლების სანახავად, ეწვიეთ ბმულს .
ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს სხდომის ოქმის სანახავად, ეწვიეთ შემდეგ ბმულს:

School Saduni has been operating since 1999. In 2011, the school was granted with authorization by the Authorization Council for General Education Institutions under the National Center for Educational Quality Enhancement. Subsequently, the school successfully underwent reauthorization in both 2016 and 2022 years.
In 2022, Saduni LLC was awarded the status of a general education institution for a six-year term. This authorization enables the institution to offer educational programs at the primary, basic, and secondary levels.
The maximum capacity of the school has been set at 700 students.
To see the minutes of the Authorization Council’s meeting for General Education Institutions, please visit the provided link.
International Program
In 2024, the school received American accreditation from Cognia.
Cognia serves over 40,000 educational institutions across more than 90 countries worldwide.
Cognia accreditation is a prestigious mark of international quality that is globally recognized.
To view the list of schools accredited by Cognia, please visit the provided link.
Georgian Program