საერთაშორისო პროგრამა
ისევ ,,სადუნში", ისევ ერთად ინტელექტუალურ, მშობლიურ და მოსიყვარულე გარემოში! თამაშის ,,რა? სად? როდის?" ფინალური ეტაპი გამორჩეულ გარემოში ჩატარდა. თამაშში მონაწილეობას იღებდნენ სკოლის თითქმის ყველა წლის...
გაეროს მოდელირების კონფერენცია
მოხარული ვართ გაცნობოთ, რომ გაეროს მოდელირების კონფერენცია ვენაში წარმატებით დასრულდა და სკოლა “სადუნის” პირველმა დელეგაციამ ღირსეულად წარადგინა თავი ამ მნიშვნელოვან ღონისძიებაზე. ჩვენი დელეგაციისთვის ეს იყო...
იაკობ გოგებაშვილის კვირეული სკოლა
იაკობ გოგებაშვილის კვირეული სკოლა "სადუნში" კვირეულის ფარგლებში დაწყებითი საფეხურის მოსწავლეები გაეცნენ მწერლის ბიოგრაფიასა და შემოქმედებას. ჩატარდა არაერთი შემეცნებითი და შემოქმედებითი აქტივობა. პირველკლასელთა პერფომანსი "დედა ენის...
საერთაშორისო მენტალური არითმეტიკის პროგრამა
საერთაშორისო მენტალური არითმეტიკის პროგრამა "სკოლა სადუნში" UCMAS არის ერთადერთი საერთაშორისო მენტალური არითმეტიკის პროგრამა საქართველოში, რომელიც მოიაზრებს აბაკუსის სწავლების უნიკალური მეთოდის დახმარებით 4-დან 14 წლამდე ბავშვებისათვის...
ასტრიდ ლინდგრენის დაბადების დღე
📖 შვედი მწერლის, ასტრიდ ლინდგრენის, დაბადების დღე სკოლა "სადუნში" მრავალფეროვანი შემოქმედებითი და შემეცნებითი ღონისძიებებით აღინიშნა 📚მოეწყო ლიტერატურილული კაფე, რომელშიც მწერლის გმირები შეიკრიბნენ 🍪მოსწავლეებმა დაამზადეს მაჭკატები...
სიახლეები
რა? სად? როდის?

We are delighted to announce that the Model United Nations (MUN) conference in Vienna has been successfully concluded and School Saduni's first delegation represented themselves...
Once Again at "Saduni," Once Again Together in an Intellectual, Nurturing, and Loving Environment! The final stage of the game "What? Where? When?" was held...
At the EU Young Scientists Competition organized by the "Foundation for International Educational Programs," the 11th-grade students of Saduni School — Tamar Tskhelishvili, Nikoloz Mchedlishvili,...
Another success for Saduni students! On April 20-21, at the educational forum "Natural/Cosmic and Human Factors of Climate Change" held at Ilia State University in...
“Protect Your Money, Protect Your Future" As part of Global Money Week, Saduni School hosted a meeting organized by the FinEdu program of the National...